Harta Nagyközség Önkormányzata álláslehetőséget kínál Humán szolgáltatások fejlesztése térségi szemléletben – kedvezményezett térségek c. felhívására benyújtott, EFOP-1.5.3-16-2017-00016 azonosító számú projekt keretében, határozott időre, közösségszervező munkakörbe

A munkakör célja:

Az EFOP-1.5.3-16-2017-00016 azonosító számon nyilvántartott projekt helyi kisközösségek társadalmi szerepének megerősítése, amely magában foglalja: közösségi terek és kulturális szolgáltatások kihasználtságát növelő programok megvalósítását; fiatalok közösségépítését; a közösség egészségfejlesztését. A tervezett közösségi programok szervezését.

Előírt végzettség és tapasztalat:

Érettségi bizonyítvány, 1 év rendezvényszervezés tapasztalat

Elvárt képességek:

  • precizitás, etikus magatartás, szakmai igényesség, megbízhatóság;
  • logikus gondolkodásmód, gyors problémafelismerő- és megoldó készség;
  • önálló munkavégzés, rendszerben való gondolkodás képessége;
  • stressz-tűrő képesség, hatékony időgazdálkodás, felelősségtudat;
  • teherbírás, különböző munkafolyamatok egyidejű kezelésének képessége;
  • jó szervező-, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt);
  • nagyfokú empátia, segítőkészség, tolerancia
  • határozott fellépés
  • jó motiváló képesség
  • kreativitás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • európai uniós forrásból megvalósított projektben szerzett tapasztalat;
  • munkatársak koordinálásában szerzett tapasztalat;
  • helyi lakos

Jogviszony:

Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. tv. rendelkezése szerint, 3 hónapos próbaidő kikötésével

Foglalkoztatás időtartalma: Határozott idejű 2020. augusztus 31-ig

Foglalkoztatás jellege: teljes (heti 40 óra) vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye: Harta

Jelentkezéshez csatolandó:

  • fényképes, részletes önéletrajz;
  • motivációs levél, melynek kötelező tartalmi eleme a fizetési igény megjelölése;
  • végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok másolatai;
  • hozzájáruló nyilatkozat arról,
  • hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék;
  • hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben szükséges – kezeléséhez hozzájárul.